Hotel Slavkov u Brna Florian
Hotel Florian ubytování Slavkov u Brna Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Florian / Slavkov u Brna

Hotel Florian očekává své hosty ve Slavkově u Brna, v prostředí spjatém s historicky významnou minulostí, která se navždy váže k osobě francouzského vojevůdce Napoleona a bitvě "tří císařů". Ale i moderní doba je nakloněna ubytování v hotelu Florian.

Slavkov u Brna ubytování:
Malý hotel s rodinnou atmosférou nabízí dvanáct komfortních pokojů. Na každém pokoji v hotelu Florian je sprcha, WC, TV-SAT, WIFI internet zdarma!

Dvoulůžkové pokoje lze využít také pro ubytování jen jednoho hosta. Rodinné pokoje tvoří dva samostatné dvoulůžkové pokoje.

Hotel Florian služby:
Nedílnou součástí ubytování v hotelu Florian v Slavkově u Brna je kvalitní snídaně, podávaná formou bufetu. Hosté mohou využít parkování vozu v uzavřené části objektu. Motorkáři jsou také v hotelu Florian srdečně vítáni! V letních měsících je k dispozici venkovní bazén a posezení s grilem. Pes na pokoji je akceptován za poplatek.

V hotelu Florian Slavkov u Brna je pro hosty připraveno velmi příjemné prostředí a atmosféra.

Hotel Florian restaurace:
V restauraci hotelu Florian v Slavkově u Brna je k dispozici 60 míst, v salonku 30 míst. V příjemném prostředí restaurace si můžete vybrat z pestré kulinářské nabídky, obohacené víkendovými a sezonními menu. Založeno na domácí kuchyni z kvalitních a čerstvých surovin. V pracovní dny je v nabídce za zvýhodněnou cenu polední menu.

Hotel Florian akce:
V restauraci je možné uspořádat svatby, firemní večírky, rodinné oslavy, křtiny i narozeniny. Na přání Vám připraví výběr z menu nebo rautový stůl a vyzdobí Váš sváteční stůl dle Vašich představ.

Ubytování hotel Florian Slavkov u Brna:
Slavkov u Brna neboli Austerlitz leží na řece Litavě přibližně 20 km na východ od Brna. Nejhezčí památkou Slavkova je Barokní zámek se 115 pokoji a krásnou zámeckou zahradou v anglickém i francouzském stylu. Z dalších památek stojí za vidění kostel Vzkříšení Páně z roku 1786, či Židovská synagoga z roku 1858. Vydat se můžete po stopách velké bitvy tří císařů. V blízkém okolí je významnou památkou zámek v Bučovicích s muzeem.

Za kostelem vedle golfového hřište v Slavkově u Brna je koupaliště s kurty pro plážový volejbal. K dalším zajímavostem patří naučná stezka Ždánický les. Na kole i pěšky lze poznávat Drahanskou vrchovinu. Navštívit můžete také kovárnu v Těšanech, větrný mlýn v Ruprechtově nebo Farmu Bolka Polívky v Olšanech.

Hotel Slavkov u Brna Florian - K hotelu přísluší parkovištěHotel Slavkov u Brna Florian - disponuje restauracíHotel Slavkov u Brna Florian - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Slavkov u Brna Florian -  je k dispozici připojení na internetHotel Slavkov u Brna Florian -  je k dispozici letní terasaHotel Slavkov u Brna Florian - golfHotel Slavkov u Brna Florian - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Slavkov u Brna Florian - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Slavkov u Brna Florian - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Slavkov u Brna Florian - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou